Teslimat ve İade Bilgileri

TESLİMAT

Nisa Kalo ürünleri 4 iş günü içerisinde üretilerek kargoya verilir. Türkiye içi kargo süresi 4 iş günü; yurtdışı kargo süresi ise gönderileceği ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

İADE

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 3 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde başka bir ürün ile iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

-İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ile göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

-Para iadesi yapılmamaktadır.

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

-Müşteri tarafından ürün geri gönderilmeden iade yapılmamaktadır. Eğer üründe herhangi bir hasar ya da ürünün değiştirildiği tespit edilirse başka bir ürün ile değişim iadesi sağlanmayacaktır.

-Satın alınan ürün, paketi açılmış ve giyilmiş olduğu takdirde iade kabul edilmemektedir. 3 iş günü içerisinde beden ve model değişikliği yaparak başka bir ürün ile iadesi sağlanabilmektedir. İade yapılacak ürün firmamızın orjinal poşetinde size teslim edildiği şekilde geri kargolanması gerekmektedir. İade kargoları tarafınızca ödenir.