Teslimat ve İade Bilgileri

TESLİMAT
 
Nisa Kalo ürünleri 4 iş günü içerisinde üretilerek kargoya verilir. Türkiye içi kargo süresi 4 iş günü; yurtdışı kargo süresi ise gönderileceği ülkeye göre değişiklik gösterebilir.
 
İADE
 
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 3 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde başka bir ürün ile değişim  gerçekleştirebilirsiniz.
 
-Değişim ürünlerini, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ile göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.
 
-Kişiye özel dikilen tasarım ürünlerde Para iadesi yapılmamaktadır.
 
-İade kargoları tarafınızca ödenir.
 
-İade değişim ürününüzü gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
 
-Müşteri tarafından ürün geri gönderilmeden iade yapılmamaktadır. Eğer üründe herhangi bir hasar ya da ürünün değiştirildiği tespit edilirse başka bir ürün ile değişim iadesi sağlanmayacaktır.
 
-Satın alınan ürün,  giyilmiş olduğu takdirde iade kabul edilmemektedir. 3 iş günü içerisinde beden ve model değişikliği yaparak başka bir ürün ile iadesi sağlanabilmektedir. İade yapılacak ürün firmamızın orjinal poşetinde size teslim edildiği şekilde geri kargolanması gerekmektedir.
 
-İade kargoları tarafınızca ödenir.